Krąg Mentorów

Krąg Mentorów. Coaching dla duszy

Czym jest “Krąg Mentorów”?

Krąg Mentorów to profesjonalna grupa mastermind, prowadzona przez life coacha Agnieszkę Janiszewską-Szczepanik i trenera biznesu Justynę Buczek-Politańską.

Praca opiera się na regularnych spotkaniach osób na podobnym poziomie rozwoju kariery, które potrzebują więcej motywacji i dynamizacji do dokonania zmian w wybranych obszarach lub rozpoczęcia nowych działań w obszarze życia zawodowego.

Zapraszamy w szczególności:

– osoby, pragnące zdefiniować swoją drogę zawodową,
– freelancerów,
– właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw.

Pracujemy intensywnie, aby każdy z uczestników cyklu spotkań rzeczywiście dokonał zmian dotyczących kariery i zwiększył samorealizację.

“Krąg mentorów” jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

– działać “bardziej kreatywnie”,
– pracować z poczuciem sensu i satysfakcji,
– zmienić zawód lub skorygować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego,
– rozbudować działalność lub zmienić jej profil,
– wyjść z zastoju finansowego,
– zarabiać więcej, bazując na tym, co sprawia Ci satysfakcję i jest zgodne z Twoją osobowością i naturalnymi predyspozycjami.

Założenia

Proces polega na wzajemnym motywowaniu się, dzieleniu wiedzą i doświadczeniami oraz wypracowywaniem rozwiązań, które pomagają „ruszyć do przodu”, wyjść z impasu i odzyskać jasność celów i priorytetów. Regularne spotkania, wsparcie coachingowe i merytoryczne zwiększa szanse na to, że przeprowadzone zmiany będą trwałe i zakończą się sukcesem.

Krąg Mentorów rozpoczynamy zawsze od szczerej rozmowy. Rdzeniem spotkań jest moderowana dyskusja w tematach, które stanowią bieżące wyzwania Uczestników. Każdy Uczestnik ma swój czas, podczas którego wszyscy skupiają swoją uwagę tylko na jej / jego wyzwaniach.

Pomiędzy spotkaniami każdy Uczestnik testuje i wdraża wypracowane rozwiązania, a na kolejnym spotkaniu informuje o postępach, dzieli się sukcesami i ewentualnymi wątpliwościami oraz wypracowuje kolejne kroki w drodze do swojego celu. To pomaga utrzymać zaangażowanie, motywację i jest gwarantem ciągłości postępów na drodze do celów.

Zapewniamy komfortową lokalizację w nowoczesnym biurze w samym sercu miasta (Piotrkowska 65), wsparcie coachingowo-mentoringowe oraz facylitację procesu przez dwie doświadczone trenerki.
A do tego wszystkiego zawsze przyjazną atmosferę oraz herbatę i kawę z ekspresu 🙂 .

Miejsce

Pracownia 65
ul. Piotrkowska 65, 90-422 Łódź
www.piotrkowska65.com

Zapisy

Liczba miejsc ograniczona: maksimum 6 osób na jedno spotkanie.
Konieczność wcześniejszych zapisów:

503 995 327
coachingdladuszy@gmail.com
www.facebook.com/coachingdladuszy

Osoby prowadzące

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik – life coach, trener, doktorantka UŁ .

Justyna Buczek-Politańska – Brand Consultant i trener biznesu.

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik Justyna Buczek-Politańska
"Krąg Mentorów"

Więcej o nas

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik – o mnie przeczytasz tutaj.

Justyna Buczek-Politańska – Brand Consultant i trener biznesu

Doświadczony konsultant w obszarze strategii marki i rebrandingu. Zawodowo związana z czołową agencją brand design w Polsce, gdzie od siedmiu lat koordynuje projekty i odpowiada za research, doradztwo oraz strategię komunikacji marek. Regularnie organizuje szkolenia, warsztaty i dyskusje sterowane dla zarządów spółek – gestorów marek, będących w procesie brandingowym.

Szczególnie zainteresowana wprowadzaniem nowych produktów na rynek (New Product Development), strategiami portfelowymi i architekturą marki. Posiada doświadczenie w pracy z wieloma markami b2b, b2c i FMCG z różnorodnych branż w tym farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, edukacyjnej, nowych technologii i handlu detalicznego. Z wykształcenia filolog oraz absolwentka kierunku „Zarządzanie Marką” w Szkole Głównej Handlowej. Biegle posługuje się czterema językami obcymi (angielskim, niemieckim, włoskim i francuskim).

Jako trener pracuje z firmami z sektora MŚP oraz z niewielkimi biznesami, które dopiero zaczynają aktywność rynkową. Dzięki unikalnemu rozumieniu, czym jest nadawanie marki oraz charyzmatycznej osobowości, Justyna skutecznie wspiera osoby chcące rozpocząć przygodę z własną działalnością lub prowadzące biznes, ale szukające sposobów na wzrost i sukces rynkowy marki. Zawsze proponuje rozwiązania możliwe do natychmiastowego zastosowania, a rozmowy kończy propozycją konkretnego planu działania.

Justyna wierzy, że od trenera dostaje się przede wszystkim to, co on sam już osiągnął – niewiele więcej. Dlatego szczególną uwagę przywiązuje do praktyki, a swoją ofertę treningu biznesowego kieruje przede wszystkim do specjalistów, zatrudniających jedną do trzech osób, generujących obroty poniżej miliona rocznie i chcących przedostać się na kolejny poziom finansowy, a także osób kreatywnych, początkujących pragnących komercjalizować własne pasje.

Fotorelacja

A więcej na temat “Kręgu Mentorów” dowiesz się z relacji Uczestników, którzy wypowiadali się dla telewizji RET-SAT1:

Więcej na temat “Kręgu Mentorów” napisałam też tutaj.

Osoby zainteresowane udziałem w Kręgu Mentorów”, zachęcam do kontaktu. Razem z Justyną zapraszamy też serdecznie na cykl warsztatów “Kariera freelancera. Od marzenia do biznesu!”.

Osoby chcące pracować indywidualnie, serdecznie zapraszam na indywidualne sesje coachingowe.