Odsłoń zasłony i pisz poranne strony!

Poranne strony Coaching dla duszy

W tym nagraniu omawiam “poranne strony”, czyli jedną z technik, które proponuję na warsztatach “Uzdrawianie przez pisanie” (zaczerpniętą z książki Julii Cameron pt. “Droga artysty”).

Czym są poranne strony?

Poranne strony to narzędzie, które pomoże Ci m.in. oczyścić emocje, lepiej poznać samego siebie i odkryć to, co jest Twoją drogą samorealizacji. Poranne strony mogą zaprowadzić Cię do wielu fascynujących odkryć na temat siebie i Twojego świata oraz być kluczem do zmian, które poprawią jakość Twojego życia, przynosząc Ci więcej sensu i spełnienia.
“Daj szansę” porannym stronom, bo to potencjalnie transformujące narzędzie jest banalnie proste i ławo dostępne – potrzebujesz tylko długopisu i kartki! :). Aha, no i dużej dawki determinacji!

Posłuchaj, na czym polegają poranne strony i przekonaj się, czy są dla Ciebie pomocne! 🙂 Zapraszam serdecznie do obejrzenia, pisania i dzielenia się opiniami i doświadczeniem w temacie.

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik

Na temat “mocy słów” przeczytasz również w tym artykule i posłuchasz tym wywiadzie.

Więcej technik opartych na pisaniu przedstawiam na warsztatach “Uzdrawianie przez pisanie”. Osoby chcące pracować indywidualnie, serdecznie zapraszam na indywidualne sesje coachingowe.

no responses for Odsłoń zasłony i pisz poranne strony!

    Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *