Sesje indywidualne

Indywidualne sesje coachingowe to spotkania (na żywo lub online), podczas których wspieram pracujące ze mną osoby w odnalezieniu ich drogi rozwoju, określeniu celów, pokonaniu blokad oraz zdefiniowaniu mocnych stron i zasobów. Dzięki wysoce skoncentrowanej pracy indywidualnej, można otrzymać rezultaty, które pomogą Ci w głębokiej transformacji tych obszarów życia, w których odczuwasz największą potrzebę zmian.

Czym jest coaching? Wywiad w telewizji RET-SAT1

Coaching prowadzi do większej samoświadomości, która pozwoli Ci uwolnić swój potencjał, pokonać ograniczenia, wzmocnić zasoby i żyć z poczuciem większego spełnienia, sensu i radości – czyli prowadzi do bycia sobą w najlepszej możliwej wersji. Poza realizacją Twoich indywidualnych celów, ogólnym efektem sesji jest poczucie większej klarowności potrzeb, zwiększona motywacja oraz jasność co do kierunku, w którym podążasz. Jeżeli zaangażujesz się w pracę, coaching może doprowadzić Cię do głębokiej transformacji i wejścia na zupełnie nowe poziomy funkcjonowania w świecie.

W mojej pracy wychodzę z podstawowego założenia, że to Ty (jako klient w procesie coachingowym) jesteś największym ekspertem od swojego życia, a ja – specjalizując się w metodach wspierania samorealizacji i rozwoju potencjału – pomagam dostrzec szanse, możliwości i rozwiązania, które umożliwią Ci osiągnięcie postawionych przez Ciebie celów.

Ponieważ nam wszystkim trudno jest “wyjść z siebie i stanąć obok”, żeby z dystansem spojrzeć na swoje życie – dlatego współpraca z ekspertem od narzędzi rozwojowych jest wartościowa i pomaga szybciej i prościej dokonywać zmian. Można tu wspomnieć, że sprawdzona skuteczność coachingu sprawia, że coraz powszechniej decydują się na niego właściciele i menadżerowie dużych firm – zarówno dla siebie, jak
i swoich pracowników.

Z mojego doświadczenia wynika, że na indywidualne sesje coachingowe często decydują się osoby, które:

  • potrzebują podjąć ważne życiowe decyzje i określić drogę dalszego rozwoju,
  • chcą odzyskać klarowność tego, co jest dla nich ważne i skupić się na realizacji określonych przez siebie pomysłów i projektów,
  • tkwią w schematycznej pracy, a marzą o tym, aby działać “bardziej kreatywnie”,
  • potrzebują zdecydować się na jeden z wielu swoich pomysłów i skutecznie wdrożyć go w życie,
  • pragną zbudować w sobie siłę i odwagę do realizacji marzeń i planów, aby czuć się bardziej sobą i odczuwać spełnienie oraz sens w działaniu.

Jeżeli czujesz, że potrzebujesz zmiany w jakimś aspekcie życia i przydałoby Ci się wsparcie na drodze swojego rozwoju – serdecznie zapraszam na indywidualne sesje coachingowe.

Cena: 130 zł / sesja.
Długość sesji: ok. 1,5 h.
Miejsce: Łódź lub poprzez Skype’a / inny komunikator.

Umów się.

indywidualne sesje coachingowe Coaching dla duszy