Uwolnij swoją kreatywność

W poniższym wywiadzie przedstawiam założenia kursu “Uwolnij swoją kreatywność”, który współprowadziłam w Poleskim Ośrodku Sztuki. Poruszane zagadnienia to m.in.:

  • Co to jest kreatywność?
  • Czy wszyscy jesteśmy kreatywni?
  • Czemu służą warsztaty z kreatywności?

“Uwolnij swoją kreatywność” w Poleskim Ośrodku Sztuki

Zorganizowane zajęcia o szerokiej tematyce, związanej z rozwojem kreatywności i samorealizacji w kontekście wdrażania w życie indywidualnych twórczych projektów, miały formę cotygodniowych spotkań. Cały cykl składał się z dziewiętnastu zajęć i odbył się w POS.

“Uwolnij swoją kreatywność” w Domu Kultury “Widok”

Warsztaty stanowiły wygraną w konkursie z budżetu miejskiego pt. “Widzewski bank pomysłów na kulturę cd.”. Cykl składał się z pięciu spotkań i odbył się w DK “Widok”.

Fotorelacje z semestralnych warsztatów pt. “Uwolnij swoją kreatywność” w Domu Kultury “Widok” oraz Poleskim Ośrodku Sztuki.

A pierwsze warsztaty z rozwoju kreatywności…

… zorganizowałam w domu, na podłodze, z koleżanką trenerką, która przyprowadziła na nie swoje koleżanki… 🙂 . Od tego czasu forma moich warsztatów i program mocno ewoluował, ale sentyment ogromny! Ach te trudne początki twórczych projektów.. 🙂 .

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach, zachęcam do kontaktu.
Jeśli masz pomysł na twórczy projekt, a może potrzebujesz odkryć to, co chcesz robić lub pragniesz po prostu pełniej realizować swój potencjał, serdecznie zapraszam na indywidualne sesje coachingowe.