YOLO. Odważnie i na poważnie!

Weekendowe warsztaty “YOLO. Odważnie i na poważnie!” to propozycja dla osób, które poszukują sensu, celu i kierunku w swoim życiu – zwłaszcza w obszarze zawodowym.

Opis warsztatów

„Życie nieświadome nie jest warte tego, by je przeżyć”.
Sokrates

Czyli: dowiedz się, czego chcesz, wykorzystuj potencjał, rób swoje i miej przy tym radość i satysfakcję.

No czyli YOLO! 😉

A YOLO to hiper-optymistyczna i zgrabnie zapdejtowana wersja „carpe diem”, które to z kolei powiedzenie – przyznacie sami – brzmi nieco mniej pesymistycznie, niż klasyczna formuła „Memento mori” 😉 .

Bo klasyczne prawdy powracają w przeróżnych formach, ale ich treść pozostaje zawsze aktualna.

I tak naprawdę nie jest to kwestia optymizmu, czy też pesymizmu, a jedynie realne spojrzenie na fakt, że nasze życie mija każdego dnia, a  to w jaki sposób je przeżywamy w dużej mierze zależy od naszych decyzji.

A nasze decyzji od poziomu świadomości.

A poziom świadomości od poziomu wysiłku, jaki włożyliśmy w to, aby poznać swoje potrzeby, zdefiniować wartości i określić cele.

Dopiero potem zaczyna się tzw. “życie w pełni” – czyli takie, które ma sens, cel i daje Ci poczucie spełnienia i umożliwia samorealizację.

Także… no także YOLO!

Także przyjdź na warsztaty, ponieważ od czegoś trzeba zacząć – jeśli czujesz, że jeszcze nie zacząłeś “żyć w pełni”, tak jak byś tego chciał. Program warsztów nastawiony jest na to, abyś zyskał więcej klarowności, odnalazł poczucie sensu i celu oraz precyzyjniej określił kierunek, w jakim zmierzasz.

Dlaczego jeszcze warto wziąć udział w warsztatach?

  • ponieważ warto dać sobie chwilę czasu na refleksję i zadanie ważnych pytań, których na co dzień zazwyczaj nie ma okazji sobie zadać,
  • ponieważ warto popracować w grupie zainteresowanych swoim rozwojem ludzi, którzy też chcą żyć świadomie i z sensem, a z którymi nie mamy na co dzień okazji porozmawiać,
  • ponieważ warto określić sens i cel życia, który nieraz gubimy z natłoku codziennych spraw, szkodliwych nawyków i negatywnych wzorców myślowych,
  • ponieważ ze świadomością kierunku, sensu i celu działanie przychodzi bardziej naturalnie i daje więcej radości,
  • ponieważ warto, żeby osoba którą codziennie widzisz i będziesz widział w lustrze do końca swoich dni, była bardziej spełniona, radosna i częściej się do Ciebie uśmiechała 🙂 .

Efektem warsztatów będzie określenie „misji życia”, czyli „dużego celu”, który pomoże Ci zrozumieć, czego chcesz i gdzie masz iść. Lub też gdzie masz płynąć, a jak powiedział Niccolò Machiavelli „Żaden wiatr nie jest pomyślny temu, kto nie wie, do którego portu płynie”.

Zatem zaufaj renesansowym filozofom lub starożytnym mędrcom, których idee powracają w postaci chwytliwych internetowych sloganów.

Wracają, ponieważ są nadal żywe, prawdziwe i ważne.

YOLO = you only live once! Zapraszamy!

Miejsce

Pracownia 65
ul. Piotrkowska 65, 90-422 Łódź
www.piotrkowska65.com

Zapisy

Liczba miejsc ograniczona: 14 osób.
Konieczność wcześniejszych zapisów:

503 995 327
coachingdladuszy@gmail.com
www.facebook.com/coachingdladuszy

Osoby prowadzące

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik – life coach, trener, doktorantka UŁ .

Justyna Buczek-Politańska – Brand Consultant i trener biznesu.

Więcej o nas

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik Justyna Buczek-Politańska
Coaching dla duszy warsztaty "YOLO. Odważnie i na poważnie"

Agnieszka Janiszewska-Szczepanik – o mnie przeczytasz tutaj.

Justyna Buczek-Politańska – Brand Consultant i trener biznesu

Doświadczony konsultant w obszarze strategii marki i rebrandingu. Zawodowo związana z czołową agencją brand design w Polsce, gdzie od siedmiu lat koordynuje projekty i odpowiada za research, doradztwo oraz strategię komunikacji marek. Regularnie organizuje szkolenia, warsztaty i dyskusje sterowane dla zarządów spółek – gestorów marek, będących w procesie brandingowym.

Szczególnie zainteresowana wprowadzaniem nowych produktów na rynek (New Product Development), strategiami portfelowymi i architekturą marki. Posiada doświadczenie w pracy z wieloma markami b2b, b2c i FMCG z różnorodnych branż w tym farmaceutycznej, ubezpieczeniowej, edukacyjnej, nowych technologii i handlu detalicznego. Z wyksztalcenia filolog oraz absolwentka kierunku „Zarządzanie Marką” w Szkole Głównej Handlowej. Biegle posługuje się czterema językami obcymi (angielskim, niemieckim, włoskim i francuskim).

Jako trener pracuje z firmami z sektora MŚP oraz z niewielkimi biznesami, które dopiero zaczynają aktywność rynkową. Dzięki unikalnemu rozumieniu, czym jest nadawanie marki oraz charyzmatycznej osobowości, Justyna skutecznie wspiera osoby chcące rozpocząć przygodę z własną działalnością lub prowadzące biznes, ale szukające sposobów na wzrost i sukces rynkowy marki. Zawsze proponuje rozwiązania możliwe do natychmiastowego zastosowania, a rozmowy kończy propozycją konkretnego planu działania.

Justyna wierzy, że od trenera dostaje się przede wszystkim to, co on sam już osiągnął – niewiele więcej. Dlatego szczególną uwagę przywiązuje do praktyki, a swoją ofertę treningu biznesowego kieruje przede wszystkim do specjalistów, zatrudniających jedną do trzech osób, generujących obroty poniżej miliona rocznie i chcących przedostać się na kolejny poziom finansowy, a także osób kreatywnych, początkujących pragnących komercjalizować własne pasje.

Fotorelacja

Osoby zainteresowane udziałem w warsztatach “YOLO. Odważnie i na poważnie”, zachęcam do kontaktu. Razem z Justyną zapraszamy też serdecznie do “Kręgu Mentorów” oraz na warsztaty “Kariera freelancera. Od marzenia do biznesu!”.


Jeśli masz pomysł na twórczy projekt, a może potrzebujesz odkryć to, co chcesz robić lub pragniesz po prostu pełniej realizować swój potencjał, serdecznie zapraszam również na indywidualne sesje coachingowe.